Atakbet Para Yatırma

Atakbet Para Yatırma

Atakbet para yatırma nasıl olur ve en az kaç para yatırılır diyenler için çok sayıda ödeme teknikleri sahip olunan. Bu teknikler vasıtası ile en hızlı şekilde para yatırmak ve kuponları hazırlamaya başlamak olası oluyor. Tek tek tekniklerin ayrıntılarına kısaca göz Atakbet atalım ve hem alt hem de üst limitleri görelim. Genellikle en az para yatırma limitleri sayılı, zira belli bir seviyesin altında para yatırmaya çalıştığınızda sistem ikaz verecektir.

Visa ve Mastercard kredi kartı: En az 100 TL yatırılabilir, üst limit yok.

Ecopayz: En az 20 TL, en fazla 100.000 TL.

Cepbank: En az 100 TL, en fazla 1000 TL

Anlık havale: En az 100 TL, en fazla 4000 TL.

Banka havalesi: En az 100 TL, en fazla 12.000 TL.

Jeton kart: En az 10 Euro, en fazla 7210 Euro.

AstroPay: En az 10 Dolar, en fazla 1000 Dolar.

Paykwik: En az 10 Euro, en fazla 860 Euro.

Mobil ödeme işlemleri için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece siteye akıllı telefon ya da tabletinizden girmek yeterli. Mobil cepbank işlemleri de desteklendiği için mobilden hesaplarınıza kolayca para aktarabilirsiniz.

Atakbet’den Para Çekme

Atakbet nasıl para çekilir diyenler için para çekme kategorilerinin yatırma kategorilerinden biraz daha az bulunduğunu belirtelim. Ancak bu teknikler en itimatlı belirleme edilenler arasından seçilmişler: Banka havalesi: En az 300 TL, en fazla 100.000 TL. Paranın banka hesaplarınıza ulaşması 1-5 iş günü vakit alabiliyor. Hem de bu çekim tekniğinde çok büyük paralar genellikle birkaç parça halinde doğrultunuza ulaştırılıyorlar. Otomatik Havale: En az 10 dolar, en fazla 500 dolar çekebiliyorsunuz .Atakbet Giriş belge istiyor mu diyorsanız, belge isteğinin özellikle şüpheli görülen hesaplarda yapıldığını ya da çok büyük miktarda para çekimlerinde bulunduğunu belirtelim. Çünkü belirleme edilen dolandırıcılık ile mücadelede gerekli belirleme edilen bu teknik, diğer birisinin hesaplarınıza girmesi ve sizin hesaplarınız yerine diğer bir yere para çekmesine engel oluyor. Bilhassa tek bir bilgisayar ve cihazı aniden çok birey kullandığında bu problemler meydana çıkabiliyor.

Bir cevap yazın