Atakbet Yeni Adresi

Atakbet Yeni Adresi

Atakbet Yeni Adresi

Atakbet yeni adresi aşağıda belirtilen gerekçelere istinaden düzenlenmiş durumda bulunmaktadır. Türkiye ip adreslerinde kullanılacak yeni bir giriş adresi daha belirlenmiştir. Yeni giriş adresinin Atakbet olduğu görülmektedir. Ne kadar kullanılır? Nasıl kullanılır? Bir sonraki adres ne olacaktır? Ve benzeri herhangi bir soruyu gündeme getiriyor iseniz, yazının devamını dikkatli bir şekilde okumaya devam edebilirsiniz.

Atakbet Yeni Adres Kaç Gün Kullanılacak?

Atakbet yeni adres kaç gün kullanılacak? Atakbet şeklinde bir belirleme yapıldığı görülmektedir. Ancak bu belirleme ile birlikte, karşınıza çıkmış adresin kaç gün kullanılacağı şeklinde bir ifade yoktur. Müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz, canlı destek ile görüşebilirsiniz, elektronik posta gönderebilirsiniz, WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz. Alacağınız cevap açıktır. Bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından Atakbet hakkında erişim kısıtlama kararı verilene kadar, bu adres geçerlidir. Bazen bir gün, bazen birkaç saat, bazen bir hafta kullanımda olduğu görülebilir ancak, net bir sürenin verilmesi mümkün değildir.

Atakbet Bir Sonraki Adres Ne Olacak?

Atakbet bir sonraki adres ne olacak? Sorusu da adresin kaç gün geçerli olacağı gibi cevapsız sorular arasında bulunmaktadır. Bir sonraki adres için, altyapı hazırlıkları elbette Atakbet sitesini kuran ve işleten Limited Şirketi tarafından yapılmıştır. Elbette ki Limited Şirketi gerekli ön hazırlığı tamamlamıştır. Sadece yayın yapılan site adresi hakkında kapatılma kararının verilmesini beklemektedir. Ancak elinde hazırladığı adresi önceden duyurması gibi bir durum söz konusu değildir. İnternette dolanan, gördüğünüz bir sonraki adres ya da yeni giriş adresi ifadeleri gerçekleri yansıtmayabilir. Güvenmemelisiniz, önce Atakbet sitesi hakkında kapatılma kararının verilmesini beklemelisiniz. Daha sonra yeni giriş adresini araştırmanız gerekecektir.

Atakbet yeni adresi belirlenip, hizmetlerin verilmeye başlandığı yazı içeriğinde defalarca sizlere anlatılmıştır. Şimdi farklı bir konu üzerine sizlere bilgi verelim. Atakbet adresini kim belirliyor? Türkiye’de bir şahıs, Türkiye’de gerçek bir kişilik ya da Türkiye’de tüzel bir kişilik tarafından adres belirleme çalışması yapılmaz. Türkiye’de bulunan bir ortaklık yoktur. Bu kapsamda bir ortaklık tarafından adres belirleme, yeni giriş adresi belirleyip duyurma çalışmaları yapılmaz. Peki hangi kurum ya da kuruluş bu sitenin yeni giriş adresini belirleyip, Türkiye piyasasına sunmaktadır. Yetkili olan tek işletme, Agrosia Capital B.V adındaki Limited Şirketidir. Hollanda Antillerinde kurulmuş Limited Şirketidir. Atakbet sitesini 2017 yılında faaliyete almıştır. 2017 yılından beri şirket Atakbet sitesi üzerinden, bahis ve oyun hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın